II Federacja Nordacka

Dajcie mi się napierdalać

Kamiljan de Harlin 30.04.2026 108 wyświetleń Opinie

Po prostu nudzi mnie już mirko i się wypalam. Serio, nie chce mi się pisać narracji, która i tak zostanie wyrzucona do kosza przez Effkę i nic moje rozwlekłe opisy ruchów wojsk na forum nie zmienią poza połechtaniem ego Nordatczyków oraz zyskaniem uznania Ruchu TŚK. Ruch TŚK wywiera nacisk na to by pisać, że wojsko zajmuje miasto X, effunia i tak tego nie uzna jak doprowadzę operację do końca i zajmę wszystko niby, bo effunia zrespi sobie wojsko z powietrza i odpisze, że jednak wygrywa na swoim forumiku muratyckim. To jest nudne i do niczego nie doprowadzi poza agonią i rozpaczą.

Ponapierdalałbym się w systemie wojennym. O tak. Imagine wydajesz pieniążki w MBP. Ten dreszcz emocji - czy hajsik się zwróci, czy przepadnie? Przy piksele uratujemy, czy stracimy?? To dopiero dopamina i rozrywka, a nie klepanie jakichś nudnych ścian tekstu autystycznych narracji o tym, że Zjednoczone Siły przejęły kontrolę nad ulicą im. Kirkora w Pcimiu Wielkim.

Dawejcie zróbmy turową walkę na heksagonalnej mapie Westlandu. W tym koniec z larpowaniem potęgi militarnej za darmo. Chcesz toczyć wojnę? Podepnijmy koszty rekrutacji i utrzymania jednostek pod Bank Pollinu. Wtedy od razu się okaże, kogo faktycznie stać na te wszystkie brygady, a kto gada od rzeczy niestworzone rzeczy. Musisz wydać twardą wirtualną walutę, żeby postawić jednostkę na heksie i zapłacić za jej ruch. Skończy się wymyślanie partyzantki i nieuznawanie zwycięstw, bo system z automatu wszystko zweryfikuje.

Albo wprowadzamy twarde, obiektywne, matematyczne zasady ustalania wyników bitew (oraz finalnie - samej wojny) z realnymi kosztami w MBP, w których widać czarno na białym, kto dostaje piksele, albo ja stąd wychodzę i dymisja ze stanowiska Głównodowodzącego Zjednocznych Sił i bravo zulu.

Niech ten swobodny przepływ moich myśli wytworzony bezpośrednio po twórczej dyskusji na Discordzie, będzie apelem do wszystkich tych, którzy chcą, żeby to był apel do nich.

PS.

DW: @Effunia @Nekkos


Zaloguj się, aby polubić ten artykuł.

Polubili: Burek, August de la Sparasan

Komentarze

Bolesław Kirianóo von Hohenburg
git ale to się może ponapierdalajmy w tej klindii bo westland właśnie skapitulował xD mogę robić za badass terrorystów jeśli będzie trzeba i się umówimy na systemik ffojenny 2
Kamiljan de Harlin
Dawajcie system wojenny w Klindii, nie wiem o co chodzi z tym Eastlandem, ale w Klindii na pewno się uda, zaufajcie mi vro...
Bolesław Kirianóo von Hohenburg
praffdomówka poleciała
Burek
W sumie zgadzam sie ss tym no tym tzw. artykułem. Tylko, że nwm co z tym MBP bo to jest troche abandonware, jak np. Winkulia od miesięcy nie może się podpiąć pod ISM. No ale nic lepszego nie ma ig
Kamiljan de Harlin
Jednak nie ma kapitulacji, więc ja żądam system wojenny w wojnie domowej w Monarchii Kiryjskiej.
Burek
Była kapitulacja btw
Burek
A z systemem no to powodzenia w dogadywaniu się z Effe xD
Ewe Novak
Ja jestem otwarta na system wojenny i znacie moją opinię ona się nie zmieniła. Pozdrawiam. Jednak jeśli idziecie tradycyjna droga to jak już pisałam, Westland po prostu uzna stan rzeczy za ten z traktatu o systemie wojennym i podstawowych zasadach konfliktu który ja podpisywałam bo uważam to po za godne rozumu i człowieczeństwa, zamiast po prostu bawić się w narracyjne wojny które nikt nie uzna.
August de la Sparasan
"Jednak nie ma kapitulacji, więc ja żądam system wojenny w wojnie domowej w Monarchii Kiryjskiej." Jakiej znowu wojnie domowej?
Kamiljan de Harlin
@August Wojnie Komitetu Odnowy SRW z II FN.
August de la Sparasan
A, to ten skończony rozdział. Zresztą jaka to wojna domowa, bardziej najazd ich na nas.

Zaloguj się, aby dodać komentarz.