II Federacja Nordacka

Ptašek

Avatar

Bravo Augustus kapłan!

3
Avatar

Mija miesiąc od #R12K! Udało się wygonić kalkilistów, uchylić ich prawa i ogłosić Konstytucję Odrodzeniową, a to dopiero początek! Naprawimy cały system, by hijack kalkilistów nigdy nie mógł już dojść do skutku. TŚK! TŚK! TŚK!

1
Avatar

Bravo Pokój! Bravo #R4M!

1
Avatar

#Zwyciestffo

1
Avatar

hej

2
Avatar

Zagraniczni agitatorzy z Zwierzogrodu nie mogli znieść ożywczego Odrodzenia Narodowego, więc posłali na Nordatę Zwycięską siły kontrodrodzeniowe na czele z Effunią. Przeliczyli się. Zemsta nastąpi.

2
Avatar

So long nerds

1
Avatar
Kamiljan de Harlin · 2 miesiące temu

Witamy Netoperka z powrotem w świecie żywych

1
Avatar
Użytkownik #1 · 2 miesiące temu (edytowano)

szkoda tylko że wynalazca mikroświatowego jahwe z miłosierdziem jest na bakier xddd

0
Avatar
Kamiljan de Harlin · 2 miesiące temu

Pokój nam wszystkim! Jahwe uczy miłosierdzia.

1
Avatar
Severin Senile-Decay · 2 miesiące temu

Nie wiem o co chodzi w sporze, lecz rymować każdy może.

2
Avatar
Severin Senile-Decay · 2 miesiące temu

Słońce świeci, syczy żmija, bo się Waksman stąd zawija.

2
Avatar

CAŁE EFEN ŚPIEWA Z NAMI WAKSMAN Z WALIZKAMI

2
Avatar
Severin Senile-Decay · 2 miesiące temu (edytowano)

Jak sobie kliknę na powiadomienie np. o polubionych netoperkach, to wywala błąd 404 :<

1
Avatar
Severin Senile-Decay · 2 miesiące temu

Niniejszym wykazuję 2 dzień aktywności z rzędu, bo może złożę wniosek o obywatelstwo.

2
Avatar
Severin Senile-Decay · 2 miesiące temu

Ale masny czacik.

2
Avatar
Kamiljan de Harlin · 2 miesiące temu

Apeluję o zachowanie powściągliwości przez ludziki obrzucające się wyzwiskami :D

3
Avatar

Ogl to dostaniesz najlepsze miejsce na środku morza siarki w Mirkoświecie po śmierci za wzywanie Imienia w zjajcikach.

0
Avatar
Użytkownik #1 · 2 miesiące temu (edytowano)

Monday will be the IT Day, and Forum Day, all wrapped up in one, in Nordata. There will be nothing like it!!! Kill the Fuckin NUI, you crazy bastards, or you will be living in Hell - JUST WATCH! Praise be to Jahwe.

0
Avatar
Burek · 2 miesiące temu (edytowano)

v uwaga debil

1
Avatar
Użytkownik #1 · 2 miesiące temu (edytowano)

NUI naruszyła suwerenność II FN, nie wykluczona jest ewentualność ingerencji w wyniki wyborów prezydenckich. Ta organizacja po raz kolejny udowadnia, że jest wybitnie niekompetentna. Poza tym uważam, że NUI powinna zostać zaorana.

0
Avatar
Damiano Robingren · 2 miesiące temu

#DobrigenDoBialenii

0
Avatar

#DobrigenDoBialenii

1
Avatar
Burek · 2 miesiące temu

#DobrigenDoBialenii

0
Avatar
Burek · 2 miesiące temu

#Plejak1984 #WakSSman1984 #NieBaćWakSSa

1
Avatar
Użytkownik #1 · 2 miesiące temu

#BurekOUT

0
Avatar
Burek · 2 miesiące temu

NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ AŻ W KOŃCU ZACZNIEMY ZABIJAĆ KALKILISTÓW!!!!

1
Avatar
Użytkownik #1 · 2 miesiące temu

Prezydent Kirianóo ODWOŁANY. Koniec kiryjskiej kliki, koniec chorego systemu, który wprowadzili #Vivat2Federacja

1
Avatar

Patologiczne władze LISu odwołały prezydenta. Patologia nie państwo. #PlejekdoDymisji #PlejekiWaksiu1984 #Psujemyniegadamy

2
Avatar
Użytkownik #1 · 3 miesiące temu

Trwa święto całej Federacji! Kiriania zostaje z nami <3

0


Najnowsze na forum
Co dalej z NUP?
16 odpowiedzi • Nordacki Uniwersytet Państwowy im. Pela Nandera
[PILNE! PILNIEJSZE! BARDZO WAŻNE!] ŚLUB
14 odpowiedzi • Ciastkarnia "Bez Nazwy"
Zdobywanie Nowej Precelkhandy
13 odpowiedzi • Dystrykt Nowa Precelkhanda
Informator Jego Królewskiej Mości
1 odpowiedź • Dwór Jego Królewskiej Mości
Długi marsz Straży Krucjaty
1 odpowiedź • Dystrykt Couervichon